NASZA OFERTA

Na pewno jest coś, co możemy dla Ciebie zrobić

JAK PRACUJEMY

Wycena

Umowa

Kawa

Projekt

Uwagi klienta

Finalizacja

Po co mi strona internetowa?

Jest to działająca 365 dni w roku, 24 h na dobę reklama. Idealnie obrazuje ofertę, produkty lub usługi firmy. Bardzo często to właśnie od strony WWW zależy, czy klient skorzysta z oferty firmy, czy poszuka strony konkurencji. Musi być ona nowoczesna, czytelna i skutecznie wypromowana. To od naszego Klienta zależy, czy wybierze prostą stronę wizytówkę, czy rozbudowaną stronę CMS z możliwością samodzielnej edycji treści. Każdą stronę tworzymy na urządzenia mobilne i

  • Tworzenie stron internetowych
  • Aktualizacja stron internetowych
  • Stała opieka nad stronami
  • Hosting i domeny

Kampanie Google Adwords

Linki sponsorowane to usługa Google Adwords, która zapewnia umieszczenie reklamy, wyświetlającej się po wpisaniu określonego słowa kluczowego na pierwszej stronie w wyszukiwarce google. Jest to doskonałe rozwiązanie jeśli chcemy błyskawicznie zaistnieć w sieci. Każde słowo kluczowe jest indywidualnie wyceniana przez narzędzie Google. Dzięki temu możemy przybliżyć szacunkowe koszty takiej reklamy dla Państwa. Dokładne koszty są znane po pierwszym tygodniu wykorzystywania systemu Google Adwords.

adwords

Na czerwono zaznaczone są obszary, w których wyświetlane są linki sponsorowane


Realizując kampanie linków sponsorowanych zwracamy uwagę na wartość merytoryczną strony internetowej. Tym samym doradzamy aby treść witryny internetowej była interesująca i dobrze skonstruowana ze względu na jej użyteczność pod kątem wyszukiwarek. Wizyta na naszej stronie internetowej nie jest jeszcze sukcesem. Warto zastanowić się nad tym aby użytkownik odwiedzający naszą strony www dokonał pożądanych akcji, zakupu, kontaktu z naszą firmą. W dobie szybkiego rozwoju sieci internetowej, użytkownicy szukają oferty dopasowanej do jego potrzeb. Dlatego na podjęcie decyzji wpływa wiele różnych czynników między innymi wygląd strony internetowej jej użyteczność itd. Jesteśmy firmą, która doradza w każdym aspekcie prowadzenia kampanii linków sponsorowanych.

Zalety kampani PPC (pay per click)

- Efektywna promocja w wyszukiwarce ukierunkowana na konkretny target użytkowników,
- Dostęp do szerokiego grona odbiorców,
- Gwarancja bieżącej optymalizacji działań,
- Możliwość precyzyjnego określenia budżetu kampanii,
- Opłata uzależniona wyłącznie od ilości kliknięć,
- Możliwość monitorowania skuteczności prowadzonych działań PPC.

Facebook

Portale społecznościowe takie jak Facebook są coraz bardziej popularne wśród użytkowników internetu. W chwili obecnej bardzo dużo firm stosuje formy promocji na tychże portalach. Nasza firma pomoże Państwu w stworzeniu i prowadzeniu profesjonalnego firmowego Fanpage'a.

facebook


Media społecznościowe mają ogromną siłę przekazu. Możemy na nich prezentować produkty, usługi. Nasi aktualni i potencjalni klienci spędzają tam bardzo dużo czasu, dlatego nie możemy lekceważyć potencjału tej formy promocji. Codziennie mamy okazję być bardzo blisko naszych aktualnych i potencjalnych nabywców, budując trwałą więź naszej marki z otoczeniem i tym samym kreować pozytywny wizerunek firmy. W tym celu wykorzystuje się coraz to bardziej oryginalne pomysły aby jeszcze mocniej wywierać wpływ na konsumentów. Mogą być to gry, różnego rodzaju aplikacje, sondy, quizy, konkursy z nagrodami,a także zwykłe posty z życia firmy.

Zespół Em-Promo na wstępie przygotowuje koncepcję działań marketingowych. Opracowujemy i prowadzimy kampanię. Tworzymy fanpage i pozyskujemy fanów.

Powierzając nam realizację kampanii w social media zyskują Państwo gwarancję, że cały projekt będzie wykonany z należytą starannością, zaczynając od opracowania strategii działań reklamowych, zaprojektowania układu graficznego, poprzez najdrobniejsze szczegóły aż po prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych na rzecz Państwa marki.

Współpracę z naszymi klientami realizujemy za pomocą umowy na określony czas, dzięki czemu macie Państwo pewność, że zamówione usługi realizowane są w sposób ciągły i profesjonalny.